Trending Tags

Evreşe’nin Sevilen Doktoru: Ali Kamil Soyuak

Read Time:43 Second

Evreşe’nin sevilen ismi Ali Kamil Soyuak 1973 yılında Izmir’de doğdu. Gerekli eğitimleri tamamladıktan sonra doktorluğa başlayan isim uzun yıllar Evreşe’de doktorluk yaptı. Bu esnada Evreşe halkının da sevgisini kazanan Ali Kamil Soyuak, beldenin en sevilen ismi olduğunu da kanıtladı. Doktorluk yanında siyasetle de ilgilen Ali Kamil Soyuak 2009 ve 2014 yerel seçimlerde Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Belediye Başkanlığı görevini yürütmüştür. Evreşe için birçok yeniliği de beraberinde getiren Ali Kamil Soyuak vatandaşlarına birçok imkanı sağlamıştır.

Evreşe halkının hala içerisinde olan Ali Kamil Soyuak öyle ki Evreşeliler’in muayene için hala kendisini tercih etmelerini bir alışkanlık olduğunu belirtmiş ve Başkan Soyuak, “Sağlık ocağımızda iki mükemmel doktor arkadaşımız var. Hastaların bana gelmesi bu doktor arkadaşların işlerini yapamadığından değil. Tam tersine doktorlarımız çok iyi ve çalışkan. Ancak bu durum, beldedeki insanların yıllardan gelen bir alışkanlığı. Onlarla artık bir aile olduk. “ diyerek bu konu hakkındaki düşüncelerini açıklamıştır.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Pendik Tıp Merkezi Saç Ekimi Alanında Uzmanlığını Konuşturuyor: Doğallık, Kalıcılık ve Güvenilirlik Bir Arada
Next post Ali Akkaya Doğayı Koruma Tutkusuyla Ünlü İş İnsanı ve Tiny House Edirne Köy Yönetim Kurul Başkanı