Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Port Güncel Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Guncel
  4. »
  5. Cem Yıldırım’ın Memleket Partisi Genel Merkezi Küçülüyor

Cem Yıldırım’ın Memleket Partisi Genel Merkezi Küçülüyor

haber haber - - 2 dk okuma süresi
22 0

Ankara’daki Genel Merkez Kapatıldı, Küçük Ofise Taşınıyor

Cem Yıldırım’ın başkanı olduğu Memleket Partisi, Türkiye genelinde yalnızca yüzde 0.17 oy alarak dikkat çeken bir azalmaya uğruyor. Partinin Ankara’daki Genel Merkez binası boşaltılarak kapatıldı ve kapısına kilit asıldı. Parti yetkilileri, bu kararın tasarruf amacıyla alındığını ve Etimesgut semtinde daha küçük bir ofise taşınacaklarını duyurdu.

Muharrem İnce: “Dijital Platformlardaki Varlığımızı Arttıracağız”

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partinin mali durumuna dikkat çekerek, “Hazine’den yardım alamıyoruz ve üyelerin bağışları ile ayakta durmaya çalışıyoruz. Masraflarımızı mümkün olduğunca kısma kararı aldık.” açıklamasında bulundu. İnce, iletişimin dijital çağda olduğunu vurgulayarak, “Parti binalarını küçülterek dijital platformlardaki varlığımızı arttıracağız.” dedi.

Muharrem İnce’nin Açıklamaları

Muharrem İnce, parti olarak gençlerin ve kadınların partiye daha fazla katılımını sağlamayı hedeflediklerini belirtirken, “Atatürk’ün yolunda; Akıl, Ahlak ve Adalet demeye devam edeceğiz. Türkiye’nin çoban ateşini söndürmeyecek, yaşama sevincini ve geleceğe olan ümidimizi hep canlı tutacağız.” sözlerine yer verdi.

Memleket Partisi’nin 3. kuruluş yılını kutlayan İnce, partinin genel merkezinin küçülmesi kararının zamanı geldiğini düşündüklerini ifade etti. Ince, partinin geleceğine dair umutlu olduğunu belirtirken, “Seçimlerde bir hata yapmadık, halk kutuplaştı.” şeklinde konuştu.

Genel Merkez Etimesgut Semtinde Küçük Ofiste Faaliyet Gösterecek

Memleket Partisi’nde genel merkez boşaltılarak kapatıldı ve Etimesgut semtinde daha küçük bir ofiste faaliyetlerine devam edecekler. Muharrem İnce’nin “bir otobüsle yollara çıkıyorum” dediği partinin otobüsünden de partinin logoları söküldü.

İlgili Yazılar