Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Port Güncel Son dakika haberleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Guncel
 4. »
 5. En kolay ön muhasebe programı hangisi?

En kolay ön muhasebe programı hangisi?

haber haber - - 2 dk okuma süresi
29 0

Ön muhasebe programları iş hayatında büyük bir yükü kaldırmakta oldukça işe yaramaktadır. Piyasada birçok program olmasına rağmen burada programın kullanımın kolay olması, işlevinin yüksek olması ve bunları yaparken fiyat olarak uygun bir fiyat sunması büyük bir önem taşımaktadır.

Ön muhasebe programlarında aranan özellikler neler olmalıdır?

Ön muhasebe programı, kayıt tutma bu kayıtların takibini yapma konusunda oldukça kullanışlıdır. Bir muhasebe defterinden daha çok güvenilir ve dijital ortamda işlerinizi rahatça halledebilmenizi sağlayan bu programın işte birkaç özelliği:

 • Şirketin alım satımını takip etmek amacıyla fatura kesme, belgeleme
 • Çek / senet takibi yapma ve bunların kayıtlarını alma
 • Borçların takibini yapma
 • Dijital ortamda olduğu için kullanım kolaylığının olması
 • Çalışanların ihtiyaçlarının (yemek, yol, maaş) takibini yapma
 • Müşterilerinin geçmiş kayıtlarının ya da yeni yapılmış kayıtlarının takiplerini yapma gibi özelliklere sahip olması ön muhasebe

programının sizin rahatça işlerinizi halletmenizde kolaylığını sağlayacaktır.

Hangi ön muhasebe programını tercih etmeliyim?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ön muhasebe programı çok yönlü işlevi olması sizin yönünde işlerinizi rahatlıkla görmenize katkı sağlayacaktır. Bu işlevlerin hepsinin bir arada olduğu ve tercih konusunda ön planda olan Comport, kolay kullanımı ve sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda ayarlanabilir olmasıyla size harika avantajlar sağlayacaktır.

Size sunduğu web tabanlı ERP, çok yüksek ölçekli özelliklere sahip bir yazılım tıpkı bir web sayfası gibi çalışma potansiyeline sahiptir. Yüksek maliyetli yazılımlardaki bir çok özelliği olağanüstü kolaylıkla sunan fiyat konusunda da sizlere avantaj sağlayacak bu program hem verimliliğinizi arttıracak hem de işlerinizi rahatlıkla takip edebileceksiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir