Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Port Güncel Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Thomas Markle, torunları için dava açabileceğini söyledi

Thomas Markle, torunları için dava açabileceğini söyledi

haber haber - - 2 dk okuma süresi
27 0

Torunu Archie ve bebek Lilibet ile henüz tanışmamış olan dede Markle, Sussex Düşesi’nin hareketlerinin çocukça olduğunu belirtirken Kaliforniya’dan birkaç avukatın kendisine yasal işlem başlatması halinde kazanabileceğini söylediğini açıkladı.

Meghan Markle, babası Thomas Markle ile uzun bir süredir sorun yaşıyor. Son olarak torunlarını görmediği için kraliyetten ayrılan çifte dava açabileceğini belirten baba Markle, bu tip sert önlemlerden önce bekleyeceği konusunda ısrar etti.

77 yaşındaki Thomas Markle, katıldığı bir sabah programında şunları söyledi: “Torunlarımı görmeyi çok isterim. Kaliforniya’daki insanlar torunlarımı görmek için dava açabileceğimi önerdiler. Ama bunu yaparsam, Meghan ve Harry’nin yaptığının aynısını yapıyor olacağımı düşünüyorum. Torunlarımı bu duruma dahil etmek istemiyorum ve onları gördüğümde düşmanca ebeveynler istemiyorum. O yüzden bekleyeceğim.”

Sık sık basına konu hakkında konuşan Thomas Markle’a rağmen ünlü çiftten şimdiye kadar hiçbir açıklama gelmedi.

PRENS HARRY’İ SUÇLADI

Meghan Markle’ın babası katıldığı son programda “Eninde sonunda benimle konuşmaya başlayacak. Bu çok çocukça ve biraz aptalca. Biz bir aileyiz. Çocuklar aileleri olduğunu bilmeden büyüyecekler” dedi.

Baba Markle, kızı ile ilişkisinin bozulmasından da Prens Harry’i sorumlu tuttu ve Meghan’ın prense bağlanmasından sonra işlerin ters gittiğini söyledi. Ayrıca Kraliçeyi, orduyu ve İngiliz halkını terk ettiği için Prens Harry’i de eleştirdi: “Bence Harry Kraliçeyi, büyükannesini, kraliyet ailesini, İngiliz halkını ve orduyu terk etti. Hepsini terk etti. Şimdi tek yaptığı mahallede bisiklet sürmek… Onun için de fazla bir hayat var mı bilmiyorum. Mantıklı değil.”

İlgili Yazılar