Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Port Güncel Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Guncel
  4. »
  5. SÖZCÜ Gazetesi 17 Yaşında!

SÖZCÜ Gazetesi 17 Yaşında!

haber haber - - 2 dk okuma süresi
20 0

SÖZCÜ Gazetesi, Atatürk İlke ve Değerlerinden Taviz Vermiyor

SÖZCÜ, “Sözümüz namusumuzdur” diyerek 17 yıl önce bugün yayın hayatına başladı. Atatürk’ün gösterdiği yoldan ayrılmayacağına, halkın ve haklının yanında, laik, demokratik ve çağdaş Türkiye‘den yana olacağına söz verdi. Bu sözü bütün engellemelere rağmen tuttu ve okurlarının büyük desteğiyle bugünlere kadar geldi.

SÜREKLİ UYARAN VE HAKLI MANŞETLERİYLE ÖNE ÇIKIYOR

SÖZCÜ, zirveden hiç inmeyen bir tutumla, manşetleri ve ses getiren haberleriyle iktidarı sürekli uyardı. Baskılara rağmen yılmadı, geri adım atmadı ve manşetlerinin ne kadar haklı ve yerinde olduğu geçtiğimiz 17 yılda defalarca ortaya çıktı.

KOCAMAN BİR MEDYA GRUBU VE AİLE

SÖZCÜ, patronları Burak Akbay ve okurlarının desteğiyle sürekli büyüyerek SÖZCÜ Gazetesi‘ne 10 yıl önce KORKUSUZ Gazetesi‘ni ve geçen yıl da SÖZCÜ TV‘yi ekledi. Bu kardeş yayınlarla birlikte SÖZCÜ, kocaman bir medya grubu ve aile haline geldi.

ÖZGÜR MEDYANIN GURURU: SÖZCÜ MEDYA GRUBU

SÖZCÜ Medya Grubu, “Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan ve Tek Devlet” ilkesiyle, Ulu Önder Atatürk’ün işaret ettiği laik, demokratik, hukuk devletine yakışır şekilde yayıncılığını sürdürmeye devam edecek. Okumaya ve izlemeye devam edin…

Metin YILMAZ
Genel Yayın Yönetmeni
27 Haziran 2007’deki ilk sayımız

İlgili Yazılar