Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Port Güncel Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Guncel
  4. »
  5. Mustafa Bozdoğan

Mustafa Bozdoğan

haber haber - - 5 dk okuma süresi
23 0

Mustafa Bozdoğan

1973 Yılında manisanın turgutlu ilçesinde doğdu.İlk , orta ve lise eğitimini Manisa’da tamamladı. Üniversiteye hazırlanarak 1990’da Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi sınıf öğretmenliği bölümünü kazandı.Üniversite hayatını sorunsuz bir şekilde bitirerek. 1994 yılında üniversite’den mezun oldu. 1994 yılında yani üniversiteyi bitirdiği sene Amasya da göreve başladı.Sonrasında Sarıgöl ve doğduğu şehir olan Manisanın Turgutlu ilçesinde görev yaptı.İyi bir eğitimci olan Mustafa Bozdoğan 2004 Yılında Okul müdürlüğü kademesine kadar yükseldi. 2004 yılından 2018 yılına kadar okul müdürü olarak görev yaptı. Bir çok öğrencisini üniversiteye gönderdikten sorna 10 mart günü Emekli olmaya karar verdi.Ve emekli oldu.Kendisi Evli ve 2 çocuk sahibi.

Bozdoğan ‘ın eşi de öğretmen kendileri bir okul’da tanışmış ve evlenmişler.Bozdoğan ‘ın 1 oğlu ve 1 kızı var. Oğlu İstanbulun ileri gelen yazılım şirketlerinden birisine sahip.Kızı ise Şuan İstanbul Üniversitesinde işletme bölümü okumaktadır.

Mustafa Bozdoğan’ın ayrıca çiftçilikle uğraştığını’da öğrendik.Kendi evinde yetiştirdiği bazı ürünler bulunmakta.Bozdağ IYI Parti destekçisi olmakla kalmayıp kendisi IYI Parti aday adayı olmuştur.
Kendisi twitter’ı aktif olarak kullanmaktadır.
Özel Turgutlu Final Anadolu lisesi müdürü ve Öğretmenim Turan Kırbaş ile ülkemizdeki eğitim sorunları hakkında bir istişare ettik. Olur da seçilirsek bu sorunların tamamının çözülmesi için herşeyi yapacağız. Eğitim alanında attığı tweetler ile gündem olmayı başarmıştır.

Bozdoğan hayvan haklarından şikayetçi

Bozdoğan Ülkemizde bulunan Hayvan hakları yasalarının yetersizliğinden halkımız şikayetçi. Bir o kadar da ben bu durumdan şikayetçiyim. Ülkemizde bulunan hayvanların bir mal gibi nitelendirilmesi ve hayvan istismarcılarına verilen cezaların yetersiz olması beni oldukça rahatsız ediyor.

Yaptığı açıklama ile hayvanseverlerden çok büyük ilgi gördü.

Ülkemizde bulunan göçmen sayısı ile ilgili attığı bir tweet gündem olmuştur.
Ülkemizde bulunan yoğun göçmen probleminin çözülmesi gerektiği bilincindeyim. Manisa başta olmak üzere bir çok Ege kentinde yerel halk göçmenlerden oldukça rahatsız. Halkımızın etnik yapısını bozmakla beraber ahlaksız davranışlarda bulunuyorlar.

Diyen Bozdoğan bu durumdan Manisa ve ege halkının rahatsız olduğunu belirtmiştir.
Lise çağından itibaren öğrencilerimizin canlı şekilde staj yapabileceği okul içerisi enstitüler oluşturacağız. Daha etkin bireyler olabilmeleri için kişisel gelişim eğitimleri ve kendilerini tanımaları ,özelliklerini keşfetmeleri için yönlendirmeler yapacağız. diyen Bozdoğan ,
son olarak Türk gençleri için elimden gelen herseyi yapacağım. dedi.

Ülkemizdeki uyuşturucu kullanımının çok düşük yaşlara düştüğünü belirten Bozdoğan
Ülkemiz gençlerinin saplandığı uyuşturucu bataklığından oldukça rahatsızım. Büyük rant uğruna bu duruma göz yumulması beni oldukça derinden etkiliyor.
Uyuşturucu kullanımın orta okul çağlarına kadar düşmesi oldukça sıkıntılı bir durum. Ülke olarak küçük yaştan itibaren uyuşturucuya meyilli bir nesil yetiştiriyoruz. Bir vatanperver olarak uyuşturucu kullanımın bitirilmesi için her türlü imzayı atacağım. Diyen bozdoğan uyuşturucu kullanımının bitirilmesi için elinden geleceğini yapacağını belirtti.

Bozdoğan son olarak depremzedeler için attığı tweet ile halkın büyük ilgisini topladı.
Geçmiş günlerde yaşamış olduğumuz deprem afetinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza allahtan rahmet yakınlarına ise sabır diliyorum.

diyerek depremzede olan insanlarımızın yanında olduğunu belirtmiştir.

Doğu vilayetlerimizde olan kayıpların büyük bir çoğunluğunun deprem kaynaklı değil ihmallerden kaynaklandığı kanısındayım. İmar planlarını onaylayan belediyeler başta olmak üzere yapı denetim şirketleri ve müteahhitlerin yargılanması için gereken tüm imzaları atacağım.

Bozdoğan attığı tweetler ile halkın gönlünü kazanmış. Ve Manisa’dan IYI Parti milletvekili aday adayı olmuştur.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir