Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Port Güncel Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Muhammet Emre Aydın Kimdir ?

Muhammet Emre Aydın Kimdir ?

haber haber - - 5 dk okuma süresi
22 0

AnchorCine5 TV

Cine5 Tv ‘nin Yeni Patronu Muhammet Emre AYDIN oldu. Genç girişimci, Muhammet Emre AYDIN, Pray TV ‘den Sonra. Cine5 Tv ‘yi de bünyesi altına almayı başardı. Çocukluğumun kanalı diyen Aydın. Yeni sezonda, yeni programlarımızla çok yakında cine5tv.com.tr ekranlarında izleyicilerimizle buluşacağız. Şu an ülkemiz üzerinde ofisleşme ve haber ağı üzerinde çalışmalarımız mevcut. Yeni yayın ağımıza başarılı bir şekilde başlamak istiyoruz. Her şey çok güzel olacak bununla ilgili çalışmalar yapıyoruz. Hayallerimizi yansıtmak istiyoruz. Cine5 tv yayın ilkelerine uygun hareket etmek ve izleyici sayımızı arttırmak istiyoruz. Pray TV oluşumumuzda başarımızı gördük. Zor ve ya kolay bütün aşamaları gördük. Cine5 tv ustalık eserimiz olacak.

Anchorİki Kanal Tek Patron

Pray TV ‘den sonra Cine5 TV yayın haklarını eline alan ve cine5tv.com.tr olarak yayın hayatına merhaba diyen Aydın. Cine5 Tv ‘nin geleceği hakkında flaş açıklamalar yaptı..

‘Güzel olan Cine5, Hep Güzel Kalacak.’ diyerek konuşmasına başlayan Aydın. 90+3 Futbol Programı, Çocuk Gelişimi Programı, Yüz Yüze Siyaset Programı, Gelecekte Bir Gün Teknoloji Programı ve daha fazla programı Cine5 Tv ekranların izleyebileceğiz. Bütün ekip arkadaşlarım, bunun için gece gündüz çalışıyor. Cine5 Tv çok yakında yeniden uyduda olacak.

AnchorMuhammet Emre Aydın Kimdir ?

Peki Kimdir ? Muhammet Emre AYDIN.

Muhammet Emre Aydın, 6 Ocak 1998 yılında İstanbul’un Bakırköy İlçesi’nde doğdu. Muhammet Emre Aydın aslen Karabük’lüdür.

Muhammet Emre Aydın küçük yaşta iş hayatına atılmıştır. Bir çok iş tecrübesi edinme fırsatı bulmuştur. Muhammet Emre Aydın İlkokulu İstanbul, Bağcılar Semti’nde Dr. Cemil İlkokulunda, 6. sınıfı ise Karabük’ün Yeni Mahalle semtinde Gazi Mustafa Kemal. 7 ve 8. sınıfları Bağcılar Mahmutbey orta okulunda tamamlamıştır.

Muhammet Emre Aydın ardından yine aynı semtte Mahmut Anadolu ve Meslek Lisesinde okumuş, ilk dönemin de okulu bırakma kararı almış ve iş hayatına atılmıştır.

Muhammet Emre Aydın, İlk olarak Ayakkabı imalatı fabrikasında çalışan Aydın, sırası ile fırın, fırın imalatı, PVC doğrama, Cam farikası, asansör imalatı & montajı ve muavinlik gibi işlerde çalışmıştır.

Muhammet Emre Aydın, İşlerini sürdürürken bir yandan da Açık Lise ile yazlık lise eğitimini tamamlamıştır. 14 – 15 Yaşların da ek olarak cast ajansları ile çalışmış, setlerde bulunmuş 20 Yaşında, Pray Ajans olarak. Resmi şirketini ise İstanbul Zincirlikuyu da açmıştır. 3. aylarında ofisini Mecidiyeköy’e taşımış, 6. ayında Antalya da Şubesini 10. ayında ise Gaziantep şubesini açmıştır. Şimdiler de PrayTv.com.tr olarak yayın hayatına başlayan Muhammet Emre Aydın, 3 Eylül ‘de vizyona girecek olan ‘Ekip Oyunu’ sinema filmini beklerken 2. projesi olan ‘Dokunma’ ‘nın çekimlerine Hatay ‘da başladı. Kadın cinayetlerini konu aldığı Belgesel serisi olacağını duyuran Aydın.  bir ropörtajında şu sözleri söylüyor.

“Ben konunun buralara geleceğini hiç bir zaman bilmiyordum. Düşünüyorduk tabi ki gelecekte nelerle karşılaşabileceğimizi bu yükün altından nasıl kalkabiliriz diye düşünürken bi bakmışız ki biz bu yükün altındayız. Hayallerimiz bir nevi gerçek olmustu. Her zaman çok çalışan bir ekiptik tabi ki ama şuan daha çok çalışan bir ekibiz. Her il de 2 projemiz olacak bizi beklemeyi ve izlemeyi unutmayın. Herkese Teşekkürler.” diye konuştu.

https://cine5tv.com.tr

İlgili Yazılar