Trending Tags

Mobil Tuvalet Nedir? Bilmeniz Gerekenler

Read Time:1 Minute, 1 Second

Mobil Tuvalet Nedir? Bilmeniz Gerekenler

Mobil tuvaletler, inşaat sektöründe çalışan işçilerin tuvalet ihtiyaçlarını giderebilmesi için ya da açık hava organizasyonları için oldukça gerekli ürünlerdir. Bu tarz tuvalet kabinlerini üreten pek çok firma bulunmaktadır. Bu firma, polietilen madde ile ürettiği seyyar tuvalet kabinleri ile tuvalet ihtiyacının her yerde giderilmesini sağlamaktadır.

 Mobil Tuvalet Özellikleri

Markaya ait mobil wc kabinlerin çeşitli özellikleri, benzerlerinden ayrılmasını sağlamaktadır. Bu özellikler aşağıdaki gibidir.

  • Tuvalet kabinleri, 350 litrelik su deposuna sahiptir. Bu depolar, herhangi bir şebeke bağlantısına gerek duyulmadan da kabinlerin kullanılmasını sağlamaktadır. Geniş depo sayesinde uzun süre boyunca su ilavesine gerek duyulmaz
  • Tuvalet kabinlerindeki atıkların uygun şekilde depolanması hijyen açısından oldukça önemlidir. Firma tarafından üretilen kabinler, hijyen koşulları dikkate alınacak şekilde tasarlanmıştır ve kanalizasyon bağlantıları bulunmayan yerlerde de atıkların depolanıp atılması mümkün olmaktadır.
  • Tuvalet kabinlerindeki lavabolar için elektrik ve su basıncına gerek kalmadan kullanılan ayaklı pompalar, oldukça pratik bir kullanıma sahiptir.
  • Firmanın mobil tuvalet kabinleri 10 yıllık bir garanti süresine sahiptir, kullanıcı hatasından kaynaklanan problemler garanti kapsamında değerlendirilmez ve bu tür problemlerin çözümü için ek ücret ödenmesi gerekir.
  • Polietilen kullanılarak üretilen bu kabinler, açık hava şartları düşünülerek tasarlanmıştır ve hem sıcak hem de soğuğa oldukça dayanıklıdır. Ayrıca hafif bir madde olan polietilenden üretilmiş bu kabinlerin taşınması da oldukça rahattır.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Davut Topoğlu Holding cesaretli girişimleri ile adından söz ettiren ve ülkemiz için de gurur kaynağı olan bir holding
Next post Özel dikim takım elbise için terzi seçimi nasıl yapılır?