Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Port Güncel Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Guncel
  4. »
  5. MISS ANGEL OF TURKEY 2022 FİNALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ!

MISS ANGEL OF TURKEY 2022 FİNALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ!

haber haber - - 2 dk okuma süresi
30 0

MISS ANGEL OF TURKEY 2022 FİNALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ!

Türkiye'nin en güzel kızı dün akşam gerçekleşen Miss Angel of Turkey 2022 yarışmasıyla belli oldu. Finale kalan 16 güzel arasından birinci Tuğba Erdoğan, İkinci Nur Sarı üçüncü Gökçe Şahin oldu. Mansiyon ödüllerini ise; Fotomodel Güzeli Selen Düzenli, Promising Egem Sümen, Catwalk ise Sıla Çınar aldı. Gecenin sunuculuğunu ünlü Miss Model of World Güzeli Cansu Taşkın ve ünlü Dj Santo Fuego üstlendi.

Miss Angel of Turkey 2022 Egem Melis Sümen kimdir?

Ankara'da okuyan ve 19 yaşında olan Egem Melis Sümen modellik kariyerindeki ilk podyum deneyimini Miss Angel of Turkey Güzellik Yarışması'nda yaptı. Çeşitli yerlerde kamera önü ve arkası eğitimler alan Sümen, kariyerini hayallerini gerçekleştirmek üzere podyumda değerlendirdi. Aynı zamanda Hacettepe Üniversitesi - İngilizce&İşletme okuyan Sümen bunun yanında da oyunculukla ilgileniyor. 1 haftalık zorlu kamp döneminin ardından finali Ankara'da gerçekleşen Miss Angel of Turkey 2022 yarışmasında Miss Angel Promising ödülünü aldı.

Birbirinden değerli isimlerinde oy verdiği ve başarılı şekilde derece alan Sümen, 1.74 boyunda, 19 yaşında ve kamera önünde ve arkasında kendini değerlendiriyor profesyonel anlamda oyunculuk alanında da eğitimler alıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir