Trending Tags

MHP:Teröre yardım ve yataklık yapan bölücü kebapçıların işsizlikte payı vardır

TBMM’deki grup toplantısında partililere seslenen MHP lideri Bahçeli’nin gündeminde ‘barınamıyoruz’ diyen öğrenciler ve gıda fiyatlarındaki artış vardı. “Fiyatlarının artışından; çarşı, pazar, marketlerdeki vicdani olmayan zamlı ürün satışlarından samimi olarak sızlananlara, şikâyet edenlere hak veriyor, bu kardeşlerime bir şey demiyorum” diyen Bahçeli, “Fakat vatandaşlarımızın günlük iaşe çabasını istismar edip pireyi deve yapanlara da terörün acıklı maliyetini hatırlatmak görevimizdir. Teröre yardım ve yataklık yapan bölücü kebapçıların işsizlikte payı vardır” diye konuştu

Sorunların ve zihni kurcalayan soruların varlığına işaret ettiğinin de farkındayız. Taşıdığımız sorumlulukların fevkinde hareket etmeye kararlıyız. Taviz çukuruna devrilmeden, yolumuza ve tarihi yolculuğumuza şevkle devam edeceğiz.

“MHP TÜRK MİLLETİNİN SESİDİR”

* Ülkemize ve milletimize daha fazla ne yapabiliriz sorusunun cevabını arıyoruz. Bunu inançla, itinayla yapıyoruz. Huzur diyoruz huzurlu bir geleceğin kilitlerini açmak için çırpınıyoruz.

* Bizim her soruya verilecek bir cevabımız, her soruna yönelik çözüm önerilerimiz vardır. Teslimiyet anaforuna düşmeden, taviz çukuruna devrilmeden tarihi yolculuğumuza devam edeceğiz.

* İradesi sıra dağlar gibi duranlardanız. MHP, Türk milletinin sesidir. Türkiye’nin beka siperidir. MHP, Cumhur İttifakı ile beraber Türkiye’nin muazzam sinerjisidir.

“YAPAMAZSINIZ DİYENLERE GÜLÜP GEÇECEĞİZ”

* Önümüzü kesmek isteyenler olacak. Bir kez daha onları bomboş hayalleri ile baş başa bırakacağız. Doğru duracağız dengeli olacağız milletimizin derdi ile dertleneceğiz. Bizler Türkiye sevdalısıyız.

* MHP yaparsa en iyisini yapar, davamızın haklarını savunacağız. Yapamazsınız diyenlere gülüp geçeceğiz. Nerede bir mazlum varsa elinden tutacağız. Nerede bir hain çıkmışsa tam karşı cephesinde yerimizi alacağız.

DAVA ARKADAŞLARIMA RAHMETLER DİLİYORUM

* Geçtiğimiz pazar günü Ankara toplantımız öncesinde elim bir Trafik kazası hepimizi ziyadesiyle üzmüştür. Dava arkadaşlarımızı taşıyan bir minibüs kaza yapmıştır. Ahmet Kömeç ile Murat Sevinmiş kardeşlerimiz hayatlarını kaybetmiş, 14 dava arkadaşımız yaralanmıştır.

* Elimizden gelen bir şey yoktur, acılarımızı paylaşarak hafifletmekten başka seçeneğimiz de yoktur. Dava arkadaşlarıma rahmetler diliyor, halen tedavi altında bulunan dava arkadaşlarıma acil şifalar diliyorum.

“ADALETSİZLİK VE EŞİTSİZLİK KORKUNÇ SEVİYEDE”

* Dünya ne eski dünya, insan ne eski insandır. Yığılan açmazlar ve çarpıklıklar hepimizin gündemini meşgul etmektedir.

* 2020’de şiddetin maliyeti 15 trilyon dolara ulaşmış. Karşımızdaki küresel tablo umut saçan durumdan çok uzak.

Previous post Vedat Milor ile Bahçeli’nin danışmanı arasında ‘kebapçı’ atışması
Next post CHP’li 30 vekil İzmir’de 190 köyü ziyaret edecek
1xbet -- betturkeygiris.org- tipobet365 --