September 29, 2023
EN ÇOK OKUNAN
Read Time:59 Second

“MHP 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Yunus Emre Durmuş, Gümüşhane Dernekler Federasyonu ve Dernek Başkanlarıyla İftar Programında Buluştu”

Haber İçeriği: Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) 1. Bölge Milletvekili aday adayı Yunus Emre Durmuş, Gümüşhane Dernekler Federasyonu Başkanı Bayram Demir, 1. Bölge Başkanı Turan Nazır, İstanbul İl başkan yardımcıları Halil Tufan ve Halit Metin Özüpek, Gümüşhaneli Hukukçular Platformu Başkanı Yunus Akçay ve Anadolu Yakası’nda bulunan tüm Gümüşhane ilçe ve köy dernek başkanlarıyla birlikte iftar programında bir araya geldi. Programda konuşan Durmuş, Gümüşhane Dernekler Federasyonu nezdinde Anadolu Yakası’nda bulunan tüm dernek başkanlarının katılımından duyduğu mutluluğu dile getirerek, Gümüşhane Dernekleri ile bu süreçte birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceklerini belirtti.

Durmuş ayrıca, MHP’nin Gümüşhane’ye ve Gümüşhanelilere verdiği değeri her daim göstereceklerini vurgulayarak, Gümüşhaneli hemşehrilerini Anadolu Yakası’nda ağırlıklı olmak suretiyle MHP’de temsil etmeye çalışacaklarını ifade etti. Programda söz alan diğer konuşmacılar da Durmuş’a desteklerini belirterek, seçim süresi boyunca yanında olacaklarını söylediler.

Programa katılan dernek başkanları da seçim süresi boyunca Durmuş’un yanında olduklarını ve her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirttiler. Yunus Emre Durmuş ise katılan tüm kıymetli misafirlere teşekkür ederek, sürecin ülkemize, partilerine ve kendisi adına hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz etti. Gümüşhane Dernekleriyle Birlikte İftar Programında Buluştu

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Buğra Kılıçarslan oyunculuk serüvenini anlattı
Next post 5 Nisan 2023 dolar – euro kuru