Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Port Güncel Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İstanbul Kimsesiz Çocuklar Derneği Başkanı Aykan Çiçek’in Öncülüğünde Adıyaman’da Depremzede Ailelere Umut Oldu

İstanbul Kimsesiz Çocuklar Derneği Başkanı Aykan Çiçek’in Öncülüğünde Adıyaman’da Depremzede Ailelere Umut Oldu

haber haber - - 2 dk okuma süresi
20 0

İstanbul Kimsesiz Çocuklar Derneği Başkanı Aykan Çiçek’in Öncülüğünde Adıyaman’da Depremzede Ailelere Umut Oldu

İstanbul Kimsesiz Çocuklar Derneği, Başkan Aykan Çiçek’in liderliğinde, Adıyaman’daki depremden etkilenen ve konteyner kentlerde yaşamak zorunda kalan 100 farklı aileye gıda yardımı ulaştırdı. Depremin yaralarını sarmaya çalışan bölgede, dernek tarafından yapılan bu anlamlı yardım, birçok ailenin yüzünde umut ışığı oldu.

Depremden etkilenen aileler için hayati öneme sahip olan bu yardım, İş İnsanı Aykan Çiçek’in öncülüğünde titizlikle hazırlandı ve bölgeye ulaştırıldı. İstanbul Kimsesiz Çocuklar Derneği, bu zor zamanlarda depremzede ailelerin yanında olmayı ve onlara destek olmayı amaçlayarak, dayanışmanın ve yardımlaşmanın önemini bir kez daha gözler önüne serdi.

Başkan Aykan Çiçek, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bu zor günlerde, depremden etkilenen kardeşlerimizin yanında olmak bizim için bir görev. Ulaştırdığımız gıda yardımıyla, onların bir nebze olsun yükünü hafifletmeyi ve yüzlerinde bir tebessüm oluşturmayı hedefledik. İstanbul Kimsesiz Çocuklar Derneği olarak, her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Yardım faaliyetleri, dernek çalışanları ve gönüllülerin özverili çabaları sayesinde başarıyla gerçekleştirildi. İş İnsanı Aykan Çiçek‘in liderliğinde, dernek, depremzede ailelerin acil ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarını sürdürmeye ve onlara destek olmaya devam edecek.

Bu yardım kampanyası, toplumun farklı kesimlerinden destek gördü ve birlikte hareket etmenin, zor zamanlarda nasıl büyük farklar yaratabileceğinin güzel bir örneğini teşkil etti. İş İnsanı Aykan Çiçek ve İstanbul Kimsesiz Çocuklar Derneği’nin çabaları, birçok insanın hayatında olumlu bir değişiklik yapmayı başardı ve umut ışığını daha da güçlendirdi.

 

İlgili Yazılar