Trending Tags

Hidayet Türk Oğlundan Gelen 15 Temmuz Açıklamaları

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı olan Hidayet Türkoğlu 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlamıştır.

Bu mesaj federasyonun internet sitesinde yayınlanmış olup şu ifadelere de yer verilmiştir. 15 Temmuz gen. Yaşlı, kadın, erkek demeden tek vücut olduğumuz gündür. Milli birlik ve beraberliğimizi o gün bir kez daha hatırlamış olduğumuzu dile getirmiştir. Aynı zamanda Bu değerlerimizi kasteden hainlere karşı demokrasi destanı yazarak şanlı bir tarihe ve aydınlık bir geleceğe de imza attığımızı belirtmiştir. Bundan tam 5 yıl önce FETÖ’nün alçak darbe girişiminde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde milletimiz kahramanda bir direniş göstermiştir. Meydanlara dökülen binlerce değil milyonlarca tek yürek hiçbir kuvvetin özgürlüğümüze ve egemenliğimize zarar veremeyeceğini, yıkılamayacağını bu şekilde kanıtlamış olmuştur. Bu düşüncelerle, milletimizin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününü kutlayarak vatan için canını vermiş olan şehitlerimize de rahmet ve minnet duygularını aktarmıştır. trbet

Hidayet Türk Oğlu’nun yapmış olduğu bu açıklamalar olumlu karşılanmış olup. 15 Temmuz gecesinde yaşanan bu vahşeti unutmayacağımızı ve unutturmayacağımızı da dile getirmiştir. Türk toplumu olarak o gün sadece birkaç kişi değil milyonlarca kişinin ayaklandığını da belirtmiştir. Milyonlarca kişinin kalbi tek yürek olmuş ve darbe günü bu alçak girişime hep bir elden dur denmiştir. Şehitlerimiz için Allahtan rahmet diliyor ve onları büyük bir minnetle anıyoruz.

Previous post Burs BB Serhat Fatih Uzun’u Kadrosuna Kazandı
Next post İzmir Aliağa Limanı’nda dev uyuşturucu operasyonu: 26 ton malzeme ele geçirildi
1xbet -- Şehirler arası Nakliyat-- Mobilya betturkeygiris.org- tipobet365 --