Trending Tags

Güzellik Sektörü Nur Güzellik Merkezi ile Büyüyor

Read Time:44 Second

Konya’da bulunan ve çok kısa sürede büyük başarı yakalayan güzellik merkezi Nur Güzellik Merkezi ilgi odağı.

Nur Evci tarafından kurulan ve faaliyete geçen Nur Güzellik Merkezi oldukça kapsamlı işlemleri ile kısa sürede başarıyı yakaladı. Profesyonel bir ekibe sahip olan merkezde aklımıza gelebilecek tüm işlemler yine profesyonel bir ekip tarafından yapılıyor. Gerek lazer işlemler gerekse güzellik ile ilgili işlemlerde müşteri memnuniyeti göz önünde bulunduruluyor. Nur Evci güzellik merkezimin açmadan önce oldukça farklı yerlerde eğitimlerini tamamlamış ve bu konuda kendini geliştirmiş. Nur Güzellik Merkezi de bu anlamda profesyonel bir yer.

Büyük bir açılış ile adını duyuran Nur Güzellik Merkezi’nin konforu ve profesyonelliği bir arada sunan hizmetleri oldukça önemli. Bu alanda oldukça yoğun çalışan Nur Evci başarısının sırrını ise inanmaktan geçtiğini ve bunun içinde başarılı olduğunu her fırsatta dile getiriyor. Gelecek hedeflerinde ise daha çok kişiye hizmet etmek ve büyümek olduğunu söyleyen Nur Evci kendine güveniyor.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post ÇİĞDEM GÜNAL
Next post Davut Topoğlu Holding cesaretli girişimleri ile adından söz ettiren ve ülkemiz için de gurur kaynağı olan bir holding