Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Port Güncel Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Goldmaster Netta 2 Android TV Box özellikleri

Goldmaster Netta 2 Android TV Box özellikleri

haber haber - - 2 dk okuma süresi
11 0

Film, dizi, video izleme, oyun oynama, Google Play Store üzerindeki birçok uygulamayı televizyonda kullanma imkanı sunan Goldmaster Netta 2 6K Android 9.0 Dream TV Box (Akıllı Android Tv Kutusu) uzaktan eğitim döneminde öğrencilerin ekrandan ders takibinde de önemli bir yardımcı!

Goldmaster Netta 2 6K Android 9.0 Dream TV Box, kolay kullanım özelliği ile binlerce uygulamayı televizyonda kullanma imkanı sunarak, uzaktan eğitim döneminde öğrencilerin de işini kolaylaştırıyor.

Tek yapmanız gereken Netta 2 Box’ı televizyona bağlamak ve internete bağlanıp kullanmaya başlamak. 6 K Ultra HD çözünürlüğü ile kristal berraklığında görüntü sunan Netta 2 6K Android 9.0 Dream Tv Box, klavyeli akıllı kumanda ile sesli komut özelliğine de sahip. Air Screen özelliği ile telefon ekranını kablosuz olarak televizyona yansıtma imkanı sunan cihaz, birçok kolaylığı bir arada sunarak yaşamınıza konfor katıyor.

Goldmaster Netta 2 6K Android 9.0 Dream TV Box ile neler yapabilirsiniz?

– Air screen özelliği ile telefonun ekranını, kablosuz olarak televizyona aktarabilir, telefonunuzdaki işlemleri televizyonunuzun ekranından kullanabilirsiniz.

– Video izleyebilir, Google Play Store üzerindeki birçok uygulamayı televizyonunuzda kullanabilirsiniz.

– Binlerce TV kanalına antensiz, çanaksız, sadece internet erişimi aracılığıyla erişebilirsiniz. Uygulamalar ile dizi ve filmleri televizyondan izleyebilirsiniz.

– Klavyeli akıllı kumanda ile sesli komut ve Air Mouse özelliğini kullanabilir, televizyonunuzu bilgisayar konforunda kullanabilirsiniz.

– Üzerindeki 4 adet USB portu ve SD girişi ile USB disk veya harici hard diskten video veya müziklerinizi oynatabilir, televizyonunuzda izleyebilirsiniz.

İlgili Yazılar