Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Port Güncel Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Fenerbahçe Beko’da Büyük Kayıp, Dyshawn Pierre’in Sakatlığı Kulüp Tarafından Açıklandı

Fenerbahçe Beko’da Büyük Kayıp, Dyshawn Pierre’in Sakatlığı Kulüp Tarafından Açıklandı

haber haber - - 2 dk okuma süresi
15 0

Fenerbahçe Beko’da Büyük Kayıp, Dyshawn Pierre’in Sakatlığı Kulüp Tarafından Açıklandı

Fenerbahçe Beko, önemli bir oyuncu kaybıyla sarsıldı. Kanadalı basketbolcu Dyshawn Pierre, Zalgiris Kaunas ile oynanan maçta yaşadığı sakatlık sonrasında kulüp tarafından yapılan açıklama ile taraftarları üzdü. Yapılan resmi açıklamada Pierre’in sağ bacak hamstring kasında meydana gelen yırtık nedeniyle tedavi sürecine başlandığı belirtildi.

Kanadalı Yıldızın Sakatlığıyla İlgili Detaylar Ortaya Çıktı

Fenerbahçe Beko’nun tıbbi ekibi tarafından Acıbadem Ataşehir Hastanesi’nde gerçekleştirilen kontrollerde, Pierre’in sakatlığının ciddiyeti ortaya çıktı. Yapılan değerlendirmeler sonucunda oyuncunun tedavi sürecine başlandığı ve en kısa sürede sahalara dönebilmesi için gerekli adımların atılacağı ifade edildi. Betixir

Sarı-Lacivertli Taraftarlar Pierre İçin Geçmiş Olsun Dileklerini İletiyor

Fenerbahçe Beko’nun duayen oyuncusu Dyshawn Pierre’in sakatlığı, taraftarlar arasında büyük üzüntü yaratırken, sosyal medya üzerinden geçmiş olsun mesajları yağdı. Sarı-lacivertli camianın sevilen oyuncularından biri olan Pierre’e destek mesajları, taraftarlar arasındaki dayanışmayı bir kez daha gösterdi. Kulüp de resmi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımla taraftarlara teşekkür etti ve Pierre’in en kısa sürede sağlığına kavuşarak takıma geri dönmesini umut ettiğini belirtti.

Bu zorlu süreçte Fenerbahçe Beko, Dyshawn Pierre’in yanında olacak ve tecrübeli oyuncunun en iyi şekilde iyileşmesi için gerekli desteği sağlayacaktır. Takım, önümüzdeki maçlarda Pierre’in yokluğunu hissetmemek adına ekstra çaba harcayacak. Oyuncunun durumuyla ilgili gelişmeler, kulüp tarafından düzenli olarak paylaşılacak.

İlgili Yazılar