Trending Tags

Fatih Terimden Takımına Daha Fazlasını Yapabiliriz!

Galatasaray’ın teknik direktörü olan Fatih Terim takımı ile bir toplantı gerçekleştirdi. UEFA Avrupa Ligi içerisinde Randers’i eleyerek gruplara kalmayaı başarmış olan Galatasaray da teknik direktör Fatih Terim sarı kırmızılılar ile bir görüşme gerçekleştirmiştir.

Bu görüşmede oyunculara çok daha iyisini elde edebileceklerini ve daha iyi olabileceklerini hatırlatmıştır. Görüşmede Randers maçının kritiğini yapan Fatih Terim özellikle maçın ikinci yarısından sonra ortaya koyulan futbol performansından oldukça memnun kaldığını dile getirmiştir.

Futbolcularını ise tam anlamıyla Kasımpaşa maçına en iyi şekilde motive ederek Milli araya 3’te 3 ile girmeleri gerektiğini hatırlatmıştır. Aynı zamanda Fatih Terim yapmış olduğu açıklamalarda şu ana kadar gerçekleştirilen maçlar sonucunda herkesin de performansından memnun olduğunu dile getirmiştir. Ayrıca herkesin bundan çok daha iyisine sahip olduğunu ve takımın çok daha iyi yerlere geleceğini de belirtmiştir. Herkesin kalitesine ve karakterine güvendiğini belirterek sözlerini sonlandırmıştır.

Sezon oldukça kıyasıya rekabetle geçmektedir. Özellikle pandeminin de vermiş olduğu aksamalarla birlikte transferlerde de güçlü yatırımlar yapıldı. Seyirciler, taraftarlar kısacası tüm herkes maçların seyrini büyük bir heyecanla beklemeye devam ediyor. Bu sezon kıran kırana geçecek karşılaşmalar sizleri beklediğine emin olabilirsiniz. Sarı Kırmızılılar bunun için oldukça iyi hazırlıklarına devam ederek taraftarlarını en iyi şekilde temsil etmektedirler. Maçlardaki başarıları ile birlikte sezona iyi bir giriş yapmayı başarmışlardır.  betist giriş

Previous post Dogecoin vurgunu! ‘Thodex’ten daha büyük bir dolandırıcılık’
Next post İstanbul Taksim Cumhuriyet Anıtı’nda tören düzenlendi
1xbet -- betturkeygiris.org- tipobet365 --