Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Port Güncel Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Ersin Destanoğlu’na Talip Çıktı

Ersin Destanoğlu’na Talip Çıktı

haber haber - - 4 dk okuma süresi
7 0

Beşiktaş’ta ortaya koyduğu performansla etkili maçlar çıkararak; Avrupa takımlarının da ilgi odağı olan Ersin Destanoğlu’nun talipleri giderek artıyor. Genç file bekçisinin yeni bir Fransız takımının da takibinde olduğu ifade ediliyor. Geçen günlerde Lyon’un transfer listesinde olduğu bilgisi gelmişti. Son zamanlarda da diğer bir Ligue 1 ekibi olan Marsilya’nın da genç futbolcuyu sezon sonunda kadrosuna katmak istediği gelen haberler arasında yer aldı. Beşiktaş da gelen talepleri değerlendireceğini ve yıldız file bekçisinin bonservisini şimdiden belirlediğini ifade etti. Bonservis bedeli olarak ise yetenekli oyuncu için 10 milyon Euro olarak ortaya koyduklarını da dile getirdiler. bedavabonusum  ve https://www.bedavabonusum.com/deneme-bonuslari/  için https://www.bedavabonusum.com/free-spin-veren-siteler/  adresini ziyaret Edebilirsiniz

Beşiktaş’ta formayı giydikten sonra bırakmayan Ersin Destanoğlu göz doldurmaya devam ediyor. Geçen sezonun sonunda teknik direktör Sergen Yalçın’dan formayı alan başarılı kaleci; sonrasında da ortaya koyduğu performansla da kaleyi korumaya devam etmişti. Kendini geliştirmeye devam eden başarılı oyuncu; bu performansıyla transfer piyasasının da etkili isimlerinden bir tanesi olmayı da başarmıştı. Avrupa takımlarının ilgisini çeken genç kaleci hakkında transfer teklifleri gelmeye de devam ediyor.

Lyon’dan Sonra Marsilya

Kamuoyunda dolaşan haberlere göre Fransa Ligue 1 ekipleri Ersin Destanoğlu’na Lyon’dan sonra yeni bir talip daha eklendi. Aynı ülkenin takımlarından olan Marsilya’nın da genç file bekçisini takıma katmak istediğini belirtildi. Sezon sonunda kadrolarında görmek istedikleri yıldız oyuncu için şimdiden Beşiktaş ile görüşmelerde yer almaya başladıkları da ifade edildi.

Beşiktaş Ersin Destanoğlu’nun Bonservisini Belirledi

Ara transfer sezonunda da Ersin Destanoğlu için ciddi transfer teklifleri alan Beşiktaş yönetimi; bu tekliflerin hepsini reddederek; genç kalecinin takımda kalmasını istediklerini belirtti. Sezon sonunda da transfer tekliflerinin gelmeye devam edeceğinden ötürü başarılı kalecinin bonservis bedelini de belirlediler. Sezon sonunda oynanacak olan Avrupa Futbol Şampiyonası’nda da forma şansı bulmasına kesin gözle bakılan Ersin Destanoğlu için 10 milyon Euro ederinde bir bonservis bedelinin talep edileceği ifade edildi. Öte yandan genç kalecinin de yoluna Avrupa’da devam edeceğine dair fikrinin olduğu da gelen haberler arasında yer aldı. Genç kalecinin Avrupa kariyerine başlamak için doğru takımı beklediği belirtildi.

Ersin Destanoğlu, henüz 20 yaşında olmasına rağmen siyah beyazlı takımın kalesinde yer almaya devam ediyor. Başarılı file bekçisi ortaya koyduğu performansla Avrupa genelinde dikkat çeken oyuncular arasında yer alıyor. Şimdiden ciddi teklifler alan genç file bekçisi; bu performans sayesinde de tüm Avrupa’da konuşulan bir isim olmayı da başardı. Gelecek sezonlarda Avrupa macerasına atılmak isteyen siyah beyazlı takımın kalecisinin kariyeri için ciddi bir adım atma niyetinde olduğu da ifade edildi. Bu sayede de gelen tekliflerin Beşiktaş yönetimi tarafından değerlendirileceği ve takım seçimi doğrultusunda da transfer işleminin gerçekleşeceği de gelen haberler arasında yer alan bir durum oldu.

İlgili Yazılar