Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Port Güncel Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Guncel
  4. »
  5. E-TİCARET VE DİĞER SEKTÖRLER İÇİN YERLİ GİRİŞİM SUPSİS CANLI DESTEK SİSTEMİ ÜSTELİK ÜCRETSİZ!

E-TİCARET VE DİĞER SEKTÖRLER İÇİN YERLİ GİRİŞİM SUPSİS CANLI DESTEK SİSTEMİ ÜSTELİK ÜCRETSİZ!

haber haber - - 7 dk okuma süresi
41 0

E-TİCARET VE DİĞER SEKTÖRLER İÇİN YERLİ GİRİŞİM SUPSİS CANLI DESTEK SİSTEMİ ÜSTELİK ÜCRETSİZ!

Teknolojinin hayatımızdaki yerinin her geçen yıl daha da artığı bu dönemde, şirketler internetteki görünürlüklerini yükseltmeyi hedefliyor. Artık hayatın her alanına giren sanal reklamcılık sonrasında şirketlerin ürünlerini satmaları için bilinen reklamcılık yöntemlerinden uzaklaşmaları gerektiği anlaşılıyor. Şirketlerin geleneksel pazarlamadan dijital pazarlamaya geçme ihtiyacı E-ticareti daha da geliştiriyor. Şirketler artık medya kuruluşlarına reklam vermeye çalışmaktansa, internette kendi görünürlüklerini, kullanıcı trafiklerini artırmayı hedefliyor. Firmalar, internet üzerinden alışveriş yapan kullanıcılara özel indirim ve kampanyalar sunarak fiziksel mağazacılığı daraltmayı yeğliyor.

Şirketlerin E-Ticaret satışlarının yaygınlaşması sebebiyle kullanıcıların web siteleriyle ilgili iletişim ihtiyaçları da artıyor. Müşterilerin ürün satın almadan önce merak ettiklerini hızlıca sorabilecekleri bir iletişim kurabilme yolu gerekli hale geliyor. Ürünü aldıktan sonra da söz gelimi, hatalı ürün gönderimi, banka kartından fazla para çekilmesi gibi sorunlarını iletebilmek adına anında iletişim talebi artıyor.

İşte bu tür iletişim hatalarını en aza indirmek için canlı destek sistemleri geliştirildi. Bu yazıda canlı destek sistemlerinin şirketler ve müşteriler için neden gerekli olduğunu,canlı destek sisteminin, e- ticaretin bahsettiğimiz sorunlarını nasıl çözdüğünü, canlı desteğin faydaları, özellikleri konusunu ve Supsis ücretsiz canlı destek sistemini kendilerinden dinleyeceğiz.

“Supsis canlı destek hizmetleri olarak 2018’den bu yana dünya genelinde online iletişim çözümleri üretiyoruz,ve global pazarda en iyi canlı destek sistemi olma  yolunda ilerliyoruz. Ayrıca, Türkiye’de de 500 ün üzerinde aktif kullanıcımız ile pazar içerisindeyiz. Hedefimiz, özellikle KOBİ’lerin internet iletişimlerini tek noktadan kolayca yönetebilmesini sağlamak, satışlarını ve müşteri memnuniyetlerini artırmak,iletişimdeki sorunları ve bekleme sürelerini ortadan kaldırmak. Ayrıca şirketinizin iç iletişimini de yapabiliyorsunuz.Supsis canlı destek sistemi sayesinde tüm iletişim kanallarından gelen talepleri tek bir uygulamada yanıtlayın hem müşterileri geri dönüşleriniz artsın hem memnuniyetleri.

Ürünümüz Supsis Canlı Destek Sistemi, çok kanallı bir iletişim çözüm ve hizmet sistemidir. İnternet sitenizde canlı destek penceresi olarak kullanabiliyorsunuz. Sitenizdeki ziyaretçiler size bu pencere üzerinden ulaştığında, bilgisayarınızdan yada mobil uygulamamızdan cevaplayabiliyorsunuz. Whatsapp hesabınızı da kolayca entegre edilebilirsiniz. Bu sayede uygulamalar arasında geçiş yaparak, dağınık bir iletişimle uğraşmak yerine, tek bir uygulamadan tüm iletişim kanallarına destek verebiliyorsunuz. Çok yakında İnstagram ve Facebook messenger entegremizi de sizlere duyurmaktan mutluluk duyacağız.Kullanıcılarınız da size kolayca ulaşabiliyor, bu da onların size daha çok güvenmesine, sorunları hızlı çözüleceği için daha mutlu olmasına olanak tanıyor.

Günümüzde artık insanlar telefonda konuşmak yerine mesajlaşmayı tercih ediyor, hayatımızın her alanında yazışmalar var. Üstelik yapılan araştırmalara göre, anlık mesajlaşma ile destek sunan e-ticaret firmaları daha çok tercih ediliyor.  Ayrıca biz yine de Supsis Canlı Destek olarak sohbet penceresinde, dilerseniz kullanıcılarınıza bir arama butonu gösterebilirsiniz ve müşterilerinizle görüntülü görüşmeler,ekran paylaşımlı destek ve online toplantılar oluşturabilirsiniz.Dünya genelinde satışlarınızı sadece Türkiye’ye değil de tüm dünyaya kolaylıkla yapabilirsiniz. İnternetin bize sunduğu bu imkanı, geliştirdiğimiz otomatik çevirme ( translate ) sistemi ile destekliyoruz. Bu sayede tek bir dil bilerek tüm dünya ya iletişim kurmanızı ve hizmet vermenizi sağlıyoruz.  

Bunlara ek özellik olarak Chatbot,ekip sohbetleri, detaylı raporlama,istatistikler,anlık website ziyaretci takibi, arşiv, filtreleme, ziyaretçi bilgileri benzeri birçok özelliğimizle, Supsis’i işletmenizin operasyonlarının tam ortasına oturtuyoruz.

Ülkemiz hizmet sektörünün çok gelişmiş olduğu bir yer, bu da müşterilerin beklentilerini daha yükseğe taşıyor. Bu durumda firmaların rekabetteki en önemli avantajlarından biri de kullanıcılarını ne kadar memnun edebileceği oluyor. Yapılan araştırmalara göre, ilk alışverişinde iyi bir deneyim yaşayan müşteriler, %80 ihtimalle sonraki ihtiyaçlarında ilk önce memnun kaldıkları yere gidiyorlar. Bu durumun farkındayız ve Supsis Canlı Destek Hizmetleri olarak, dünyada bir iletişim standardı yaratmada öncü olmak istiyoruz. O nedenle de kullanıcılarımıza kayıt sonrasında online yardımlarda bulunarak en iyi verimi almalarını sağlıyoruz. 7/24 destek vererek hiçbir aksilikten etkilenmediğinize emin olmak istiyoruz. Kaydolduğunuzda ücretsiz bir şekilde tüm özelliklerden faydalanmaya başlıyorsunuz.Ek ücretlendirmeler sadece ek temsilci taleplerinde veya whatsapp entegre talebinde olmaktadır. Kendimize rakiplere kıyasla özellik , hizmet , kalite ve fiyatlandırma alanlarında güveniyoruz, bu nedenle de memnuniyet garantisi veriyoruz.Bizi deneyin, satışlarınızı birlikte arttıralım, müşterilerinizi beraber memnun edelim!”

Türk mühendislerinin geliştirmiş olduğu bu sistem artık ülkemizden dünyaya servis ediliyor ve ülkemizdeki mevcut bu sistemi kullanan yerli firmaların da dışa bağımlılığını bu noktada çözümlüyor. Doviz bazlı ödemeler yerine çok daha uygun fiyata Supsis Canlı Destek Sistemini tercih ediyorlar.

Sistemlerini her geçen gün ihtiyaclara göre geliştirmeye devam eden şirket ileride çok güzel haberler ile kendinden bahsedeceğe benziyor.

Ücretsiz olarak kullanmak istiyenler supsis.com adresinden Demo alanından hızlı şekilde websitelerine entegre edebilip ve kullanmaya başlayabilmekte.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir