Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Port Güncel Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İş Dünyası
  4. »
  5. Demokratlar Arasında Biden Tartışması: Tuzak mı Kuruldu?

Demokratlar Arasında Biden Tartışması: Tuzak mı Kuruldu?

haber haber - - 2 dk okuma süresi
17 0

Biden’ın Performansı Eleştirilerin Odağında

Geçen hafta CNN’in Atlanta’daki stüdyosunda gerçekleşen Donald Trump-Joe Biden münazarası, ABD’de seçim atmosferini alevlendirdi. 81 yaşındaki Biden ile 78 yaşındaki Trump karşı karşıya gelirken Biden’ın performansı Demokratları endişelendirdi. Biden’ın münazara sırasında lafı ağzında gevelemesi ve konudan konuya atlayarak kafa karıştırması birçok Demokratı rahatsız etti.

Biden’ın Başarısız Olması Tuzak mı?

İngiliz Mail on Sunday’e konuşan kaynaklar, Biden’ın kasten başarısız olması için tuzak kurulduğunu iddia etti. Hillary Clinton’ın eski yardımcısı, Biden’ın kötü gösterilmesinin planlı olduğunu ve Biden’ın “yumuşak bir darbe” ile görevden alınmak istendiğini belirtti.

Yeni Aday Harekete Geçti

Michigan Valisi Gretchen Whitmer’ın Biden’ın yarıştan çekilmesi durumunda Demokratlar adına yarışması beklenen isim olduğu ortaya çıktı. Whitmer’ın haftalar önce gizlice Washington’a bir ekibini gönderdiği ve hazırlıklar yaptığı belirtildi.

Obama Biden’ı Yarıştan Çekmeye İkna Edebilir

ABD medyası, Biden’ı yarıştan çekilmeye ikna edebilecek tek ismin ABD’nin eski başkanı Barack Obama olduğunu yazdı. Obama’nın, Biden’ı ikna etme konusunda önemli bir role sahip olduğu ve bazı bağışçıların Obama’ya baskı yaptığı ifade edildi.

Biden Kararını Verene Kadar Bekleme

Eski yardımcılardan biri, “Gelecek günler kritik olacak, yeni anketler gelecek ve parti içinde hesaplaşmalar olabilir. Biden inatçı bir yaşlı adam, kararını verene kadar kimse açıklama yapmayacak” dedi. Bu gelişmeler, Demokratlar arasındaki gerilimi artırırken, Biden’ın geleceği belirsizliğini koruyor.

İlgili Yazılar