Trending Tags

Cincinnati’de Jaap Stam Dönemi Artık Sona Erdi

ABD 1. Futbol Ligi (MSL) ekibi olan Cincinnati alınana kötü sonuçlar herkesi fazlasıyla üzmüştür. Bu nedenle teknik direktör olan Jaap Stam’ın da görevine son verildiği duyurmuşlardır.

Kulüp içerisinde yapılan açıklamalar sonucunda takımın hedeflemiş olduğu başarıdan oldukça uzaklaşıldığı belirtilmiştir. Takım için iyi bir ilerleme beklenirken sonucunda takımın başarıdan uzak olmasına sebep olmuştur. 49 yaşında olan Hollandalı teknik adam sözleşmesinin feshedildiği de böylece resmen açıklanmış olmuştur. bahiscom

Son 7 lig maçı içerisinde 6 ‘sını kaybetmiştir. Cinsinnati 14 takımlı Doğu Konferansı içerisinde 13. Sırada yerini alıyor. Futbol kökenli teknik adamlardan biri olan Stam daha önce de Reading, PEC Zwolle ve Feyenoord takımlarını da çalıştırmıştır.

Tarsus İdman Yurdu’nda Ergün Penbe Dönemi Artık Bitti

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden olan Tarsus İdman Yurdu teknik direktörü Ergün Penbe yollarını ayırma kararı aldı.

Tarsus İdman Yurdu’nun başkanı olan Harun Şahin Bıyık teknik direktör olan Ergün Penbe ile birlikte yollarını ayırdığını ilan etti. Yapmış olduğu yazılı açıklamalarda Kırbıyık, Tarsus İdman Yurdu’na 2 sezon boyunca hizmet etmiştir. Yeni sezon için de yeniden anlaşmalar sağlanmıştır. Ayrıca yapılan açıklamalar sonucunda Ergün Penbe’nin görevine yönetim kurulu kararı ile son verildiği söylenmiştir.

Kırbıyık yapmış olduğu açıklamalarda Ergün Penbe için spor yaşantısında başarılar dilemiştir. Kulüp içerisinde vermiş olduğu hizmetlerden dolayı da teşekkürlerini aktarmışlardır.

Previous post erhanbabos Kimdir ?
Next post Sağlık Camiasını Yakından Takip Edin
1xbet -- betturkeygiris.org- tipobet365 --