Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Port Güncel Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Guncel
  4. »
  5. Businesserhat Bssales adında yeni bi E ticaret Şirketi kurduğunu açıkladı ürünler teknolojiye dayalı olduğu görünüyor

Businesserhat Bssales adında yeni bi E ticaret Şirketi kurduğunu açıkladı ürünler teknolojiye dayalı olduğu görünüyor

haber haber - - 2 dk okuma süresi
28 0

Businesserhat Bssales adında yeni bi E ticaret Şirketi kurduğunu açıkladı ürünler teknolojiye dayalı olduğu görünüyor

Bitcoin piyasası karmaşık bir düzen. Çoğu kişi bu işe girmiş ve parasını yatırdı. Fakat bu iş bu kadarla bitmez. Akıllı hamleler ile bitcoin konusunda uzman olmak gerekir. Bu konuda en başarılı isimlerden biri de Businesserhat. Gerçek ismi ile Serhat Bölükbaşı aslen Malatyalı. 18 yaşında olan ve İstanbul’da yaşamakta olan Serhat Bölükbaşı genç yaşta okulu bırakıp iş hayatına atıldı. Bu fikir en başta ailesi ve çevresi için korkutucu gelse de yaptığı girişimler ve kurduğu şirketlerle ne kadar doğru kararlar verdiğini görebiliyoruz. Şu an kendisini girişimleri ve genç yaşta açtığı şirketleri ile de tanıyoruz zaten. Serhat Bölükbaşı BS Salesin CEO su. Bununla beraber Türkiye’nin Bitcoin tesislerinin %40 da onun kontrolünde. Durum böyle olunca bitcoin konusunda ona profesyonel bir yatırımcı demek yanlış olmaz.
Kurduğu şirketi de açıklayan Serhat Bölükbaşı şirketinin içeriğinden de bahsetti. Teknolojiye dayalı ürünler ile sektöre giriş yapan bu şirket ile oldukça önemli bir adımı da attı. Sadece kendi için değil çevresi içinde oldukça güzel işler yapan Serhat Bölükbaşı bitcoin konusunda resmen bir gurur.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir