Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Port Güncel Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Guncel
  4. »
  5. Burun Estetiği (Rinoplasti) Yöntemleri

Burun Estetiği (Rinoplasti) Yöntemleri

haber haber - - 5 dk okuma süresi
24 0

Burun Estetiği (Rinoplasti) Yöntemleri

Rinoplasti, burundaki biçim bozukluğu yok edilmesi için yaptırılır. Bugün her yaştan bireylerde burun biçim bozuklukları ve burun etleri yer alır. Bu tip problemlerin özellikle kalıcı olarak yok edilmesi amacıyla burun estetiği güvenle uygulanır. Burun estetikleri geçmişten günümüze dek yoğun olarak uygulanır.

Bu uygulama sayesinde hastalar daha estetikli ve şık bir burun elde ediyor. Burun estetikleri ayrıca bugün daha kaliteli tedavi uygulamaları üzerinden yapılır. Böylece rinoplasti bugün daha düşük ağrılar üzerinden gerçekleştirilir.

Tıp alanında rinoplasti olarak da bilinen burun estetiği herkese uygulanan en güvenilir cerrahi işlemdir. Bu uygulama başlı başına tıbbi bir tedavi uygulamasıdır. Bu nedenle burun estetiği fiyatları sonrasında rinoplastiyi en saygın estetik merkezinden yaptırabilirsiniz. Rinoplasti doğrudan burun sağlığı açısından da hayati bir değer arz eder.

Burun Estetiği Ameliyatı Rinoplasti Nasıl Yapılır?

Burun estetikleri ameliyatı olan rinoplasti bugün daha yan etkisiz olarak yapılır. Bu kapsamda burun estetiği en çok tavsiye edilen uygulamalar listesinde yer alır. İlk olarak burun kanatlarından kesiler üzerinden işlem yapılır. Bu işlemden sonra burundaki kavis sorunu varsa bu sorun giderilir. Ya da fazla et varsa hastayı rahatsız eden et parçası alınır.

Burun Estetiği Kimlere Yapılabilir?

Burun estetikleri herkes için en uygun ve faydalı işlemdir. Bu nedenle burun estetiği fiyatları doktorların en çok değer verdiği ayrıntılardır. Burun estetikleri estetikli buruna sahip olmak isteyenlere yapılabilir. Bunun için burun sağlığı yerinde olması durumunda da operasyon uygulanabilir.

Burun Yapısı Nedir?

Burun yapısı kemik, kavis ve dokular olmak üzere toplamda 3 farklı kısımdır. Fakat her bir hastada burun yapısı genetik duruma göre farklıdır.

Burun Estetiği Maliyeti Nedir?

Burun estetiklerinde maliyet hesaplanması gerekir. Çünkü burun estetiği bugün maliyeti daha düşüktür. Bu nedenle de burun estetikleri maliyeti doktorlar tarafından da hesaplanması gerektiği yönünde tavsiyede bulunur.

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Burun estetikleri %100 garantili bir şekilde uygulanır. Bu nedenle evinizin konforunda burun estetiği yapılışı hakkında doktor sitesinden videolar izleyebilirsiniz. Burun estetikleri doğrudan alanında uzman olan hekim tarafından yapılır.

Burun Estetiği Hangi Durumlarda Yapılmalıdır?

Burun estetikleri sadece burunda şekil problemi ve et sorunu gibi durumlarda yapılmalıdır. Bu sorunlar haricinde keyfi olarak rinoplasti yaptırılması tavsiye edilmez. Bunun haricinde rinoplasti ameliyatı sonrasında da burundaki yeni biçim eski haline dönebilir. Bu gibi durumlarda yeniden burun estetikleri yaptırılmasında sakınca yoktur.

Burun Estetiği Kimlere Yapılabilir?

Burun estetikleri 16 yaş ve üzeri hastalara yapılabilir. Bu ameliyattan cinsiyet ayrımı söz konusu değildir. Bu nedenle burun estetikleri bugün kadınlarda olduğu gibi erkekler tarafından da ciddi anlamda tercih ediliyor.

Burun Estetiği Yaş Sınırı Var Mıdır?

Hayır, burun estetikleri ameliyatında yaş sınırı yoktur. Ancak kemik gelişimi sağlanması açısından mümkünse bu ameliyatın 16 ve üzeri yaş aralığında yaptırılması tavsiye edilir.

Burun Estetiği Ameliyatı Çeşitleri Nelerdir?

Burun estetikleri ameliyatı türleri açık ve kapalı burun estetikleri olmak üzere toplamda 2 farklı modeldir. Yani burun yapısı ve oluşan burun sorununa bağlı olarak hastalar için en uygun burun estetikleri türü doktor tarafından belirlenir.

Burun Estetiği Sonrasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Burun estetikleri hassas uygulamalardır. Bu nedenle hatalı bir şekilde yapılan ameliyatlar hasta memnuniyetsizliğine neden olabilir. Bu kapsamda ameliyat sonrasında da burun sağlığı güvence altına alınmalıdır. Burun doğrudan darbelerden korunmalıdır.

Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetikleri fiyatlarına bakılmalıdır. Yurtdışındaysanız doğrudan doktor klinik sitesinden burun estetiği fiyatları bakabilirsiniz. Burun estetikleri fiyatlarının bugün düşük olması sizlerin daha da avantajlı olması demektir. Böylece burnunda şekil sorunu olan diğer aile fertleriniz için de bu ameliyatı talep edebilirsiniz.

https://www.draysesezim.com/burun-estetigi/ bilgi için hemen tıklayın.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir