Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Port Güncel Son dakika haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Guncel
  4. »
  5. AKP’li Eski Milletvekili İddialarda Bulundu: ‘Siyasi Makam Sahibi İki Villayı Ücretsiz Aldı’

AKP’li Eski Milletvekili İddialarda Bulundu: ‘Siyasi Makam Sahibi İki Villayı Ücretsiz Aldı’

haber haber - - 2 dk okuma süresi
25 0

AKP’li Siyasetçi İddialarıyla Gündemde

AKP İstanbul eski Milletvekili Fatih Süleyman Denizolgun, bir AKP’li siyasinin iddialı bir şekilde Çamlıca’da iki villayı ödeme yapmadan edindiğini sosyal medya hesabından duyurdu. Denizolgun, bu kişinin ‘siyasi büyüklerden’ habersiz şekilde, gizlice bu işlemi gerçekleştirdiğini iddia etti.

Devlete İhbar

Geçmiş dönem İstanbul milletvekilliği yapan Denizolgun, iddialarını Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AKP Genel Merkezi’ne de ileterek, “İstanbul Çamlıca’daki bir inşaat firmasından; 1 tane değil, 2 tane villayı hem de parasını hiç ödemeden, gasp eden, üzerine ilkten tapusuyla geçiren siyasi makam sahibi kim?” ifadelerini kullandı. Ayrıca, bu durumu AKP Grup Başkanlığı ve Genel Merkez’e ihbar ettiğini belirtti.

Hedef Alınan Kişiler

Denizolgun, sosyal medya hesabından son dönemde TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş’u hedef alan paylaşımlarda bulunuyor. Kurtulmuş’un daha önce AKP’ye yönelik eleştirilerini dile getirdiği bir videosunu paylaşarak, düzeltme yapmaya çağırdı ve aksi takdirde Allah’a havale edeceğini ifade etti.

Cemaat Lideriyle Sorun Yaşayan Denizolgun

Kamuoyunda ‘Süleymancılar’ olarak bilinen cemaate mensup olan Denizolgun, söz konusu villaların alındığı Çamlıca’da cemaatin merkezinin bulunduğunu belirtti. Cemaat lideriyle sorunlu olan Denizolgun, iddialarının ardında bu durumun etkili olduğunu düşünüyor ve söz konusu siyasinin cemaat liderine destek verdiğini ima ediyor.

İlgili Yazılar